Znajdujesz się na archiwalnej stronie BIP
Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie

Aktualna strona znajduje się pod adresem
bip.mazowieckie.pl

Biultetyn Informacji Publicznej Biultetyn Informacji Publicznej Biultetyn Informacji Publicznej
Strona główna BIP  Strona główna MUW  Redakcja  Pomoc  Mapa witryny  Szukaj  Kontakt
REDAKCJA DZIENNIKA URZĘDOWEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO LEX-R
A A A

 Redakcja Dziennika Urzędowego Województwa Mazowieckiego

W siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie pl. Bankowy 3/5 istnieje możliwość bezpłatnego dostępu do bieżących i archiwalnych dzienników urzędowych województwa mazowieckiego.

Powyższe możliwe jest w sekretariacie Wydziału Prawnego (wejście B II piętro nr pok.253) za pośrednictwem strony internetowej oraz w archiwum Urzędu  ( wejście B, parter pok. nr 74 ) , w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku  w godzinach od 8:00 do 16:00

Dzienniki w wersji elektronicznej od 1 lipca 2006 r. są dostępne pod adresem : http://www.bip.mazowieckie.pl/cmsws/page/?F;14

Redaktor Naczelny:

Artur Czaban

pokój nr 16

e-mail: Redakcja-Dz.U.Woj.Maz.@ats.pl, redakcja@mazowieckie.pl

e-mail: aczaban@mazowieckie.pl

tel. 048 3620403,

048 3620861

fax. 048 3620305

Radcowie Prawni

Aleksandra Kwiatkowska

Marek Gordat

pokój nr 12

tel. 048 3620403,

048 3620861

Redagowanie dziennika urzędowego

Ewa Mielniczuk-Kapusta,

Danuta Kulig,

Anna Gogołowicz,

Sławomir Parys,

Andrzej Grella

e-mail: emielniczuk@mazowieckie.pl,

dkulig@mazowieckie.pl,

agogolowicz@mazowieckie.pl

sparys@mazowieckie.pl

pokój nr 13

tel. 048 360403,

048 3620861

Wieloosobowe stanowisko pracy ds. obsługi administracyjnej redakcji:

Grażyna Marchewka,

Ewa Wojtyniak,

Teresa Czerwińska

pokój nr 14

tel. 048 3620265

 

Izabela Hermanowicz,

Dorota Bujak

pokój nr 15,

tel. 048 3620933

 

Sylweriusz Kalita

Jan Rymar

pokój nr 4

tel. 048 3620346

 

Alicja Matela-Skrzek

pokój nr 16

tel. 048 3620390

 

Czas wytworzenia informacji: 2015-02-06 09:31:00 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Michał Kłosok
Czas udostępnienia informacji: 2009-03-31 15:41:10 Osoba udostępniająca informację: Michał Kłosok
Czas modyfikacji informacji: 2015-02-06 10:17:19 Osoba modyfikująca informację: Daniel Koleński
  ilość odwiedzin: 8701